GÜVENLİĞİNİZ BİZE EMANET

Alanında uzman kadromuzla güvenliğinizi sağlıyoruz.

İLETİŞİME GEÇİN

BİZİMLE GÜVENDESİNİZ

Emin ellerdesiniz, kendinizi rahat hissedin.

İLETİŞİME GEÇİN

GÜVENLİK BİR YAŞAM TARZIDIR.

İLETİŞİME GEÇİN

ARBA GÜVENLİK KORUMA HİZMETLERİ

Hizmet Alanlarımız

ARBA GÜVENLİK

RESIDENCE VE ŞİRKETLER

Günümüz dünyasında insanların bir çok yaşam kolaylığını bir arada tutarak yaşayabileceği alanların başında gelen rezidanslar ve kurumsal şirketler çok farklı ve o kadar da önemli bir güvenlik çemberi oluşumu içermektedir. Oluşturulacak güvenlik çemberi üç ayaklı (Fiziksel güvenlik, Elektronik güvenlik, Personel ekipmanı) bir sistem ile bütünleştirilebilir. Bu konuda da gelişmiş ülkelerde ve yurt dışından edindiğimiz KNOW - HOW ile prosedürleri destekleyerek önem verdiğiniz kişilerin siz olmasanız da huzur ve güven içinde olmalarını sağlamayı ilke edinerek hizmet vermekteyiz...

TURİZM VE OTELCİLİK

Güvenlik hizmetleri açısından kendine has ve özel hassasiyetleri barındıran Turizim ve Otelcilik sektörü, gelişmiş güvenlik çözümleri sayesinde güçlü bir yapıyı oluşturmaktadır.

Genel faaliyet alanı müşteri memnuniyeti olan bu sektörde tespit edilen güvenlik çözümleri, müşteri konforunun önüne geçmeyecek ve hizmet alanlarını güvence altına alacak şekilde kurgulanıyor. Gerektiğinde otellere konuk olarak gelen saygın müşteriler için de kurgulanabilecek özel güvenlik çözümleri ile de turizm sektörünü güvence altına almayı planlayan Arba, personel eğitimleri ile de işletmelere yardımcı oluyor.

PERAKENDE

Perakende sektörünün birbirinden farklı beklentilerine çözümler üreten ve ekonomik özellikleri göz önüne alarak oluşturduğu güvenlik çözümlerini hayata geçiren Arba farklı profildeki iş ortaklarına hizmet veriyor. Arba; sektörün mağdur olduğu ürün kaybını, iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu “Kayıp Önleme Projeleri” sayesinde en aza indiriyor. Diğer yandan Milli Projeler yapılanması ile Arba, her lokasyonda aynı standardın sağlanmasını başarıyor ve iş ortaklarının memnuniyetini artırıyor.

ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Yeni dünyanın dinamik değişken yapısında hızla yer değiştiren dengelerin var olduğu bir dönemde güncel sorunlardan kaynaklanan sebeplerden ötürü sanayi tesisleri gibi önemli kurumlar hedef haline gelebilmektedir. İç ve dış tehditlerin algılanmasıyla birlikte otomasyon ve fiziki teknolojik güvenlik önlemleriyle güçlendirilebilen tesislerin deneyimli personel ve güvenlik danışmanlığı ihtiyaçları giderek artmaktadır. Sistemin ve personelin periyodlar dahilinde denenerek güvenlik açıkları güncel olarak tespit edilmeli tesis yapısı ve ihtiyaçları göz önüne alınarak sistem yenilemeleri gündeme alınmalıdır. Tehdidi caydırmak, geciktirmek ve saptamak amacıyla güvenlik düzeni en yüksek standartlara ulaştırılmalıdır.

EĞİTİM KURUMLARI

Bir toplumda gelecek nesiller için alınacak tedbirler adına ihtiyaca uygun güvenlik sistemi gerekmektedir. Eğitimin sağlıklı bir ortamda verilebilmesi için dışardan gelebilecek tehditlere karşı tüm güvenlik önlemleri alınmalı, yapılan gözlem ve inceleme sonucunda etkin bir raporlama sistemi kurulmalıdır. Faaliyet günlerinde alınacak önlemler profesyonelce yönetilmeli istihdam edilen güvenlik personelinin güvenlik ve sektör bilgisi periyodik eğitim ve oriyantasyon programlarıyla optimal seviyede tutulmalıdır. Acil durumlarda, can ve mal kaybını en az düzeyde tutacak eylem planlarının oluşturulması ve periyodik tatbikatlarla ele alınması, kuruma bu yönde hizmet verebilecek firmaların titizlikle seçilmesini ön görmektedir.

SAĞLIK KURULUŞLARI

Sağlık kuruluşlarında var olabilecek güvenlik açıkları büyük sorunlara yol açmaktadır. Kontrolsüz yapılan girişler, personelle yaşanabilecek sıkıntılar, hasta ve hasta yakınlarından dolayı oluşabilecek problemler gibi iç ve dış tehditlere karşı etkin bir güvenlik sistemi oluşturulmalıdır. Kullanılan tıbbi malzemelerin hayati önem taşıması ve ekonomik değerinin de yüksek olması güvenlik ihtiyacını bir kez daha gerekli kılmaktadır. Personel, doğal afet ve diğer acil durumlarda alınması gereken önlem ve uygulanması gereken eylem planları ile ilgili periyodik olarak eğitime alınmalıdır. Kuruluşun büyüklüğüne göre güvenlik ihtiyaçları tespit edilmeli, güvenlik eğitimi almış sektörel ihtiyaçları bilen profesyonel ekipler ile sevk ve idare edilmelidir.

Kataloğumuzu indirebilirsiniz.