Can Tarım Danışmanlık

Serbest Tarım Danışmanı

İletişim

Yılların verdiği bilgi birikimi sayesine tarımda gelişimi sağlayacak ve verimi artıracak destek hizmeti sağlanmaktadır.

Her türlü toprak ve yaprak analizi yapılabilmektedir. 2013 yılından bu yana kazanılan deneyime güvenerek daha verimli topraklara sahip olabilirsiniz.

Topraklardaki verimi artırarak yıllık kazancınızı artırabilirsiniz. Yapılacak ilaçlamalar sayesinde ürünlerinizi böcek ve haşerelerden koruyarak emeğinizin boşa gitmesine engel olabilirsiniz.

Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Nedir?

Tarım danışmanı istihdam eden üretici örgütleri, ziraat odaları ve bunların üst birlikleri, tarım danışmanı istihdam eden dernek ve vakıflar, sözleşme karşılığında çiftçilere/ tarımsal işletmelere üretici örgütlerine/ ziraat odalarına tarımsal danışmanlık hizmeti sunmak üzere kurulan ve tarım danışmanı istihdam eden şirketlere, çiftçilere/ tarımsal işletmelere üretici örgütlerine/ ziraat odalarına tarımsal danışmanlık hizmeti sunmak üzere sözleşme imzalayan serbest tarım danışmanlarına tarımsal danışmanlık yetki belgesi verilir.

Tarımsal Yayım ve Danışmanlığın Amacı Nedir?

Tarladan sofraya gıda güvenliği ve güvencesini sağlanmak, Yayım ve danışmanlık hizmetlerinin konu uzmanı kişi ve kuruluşlar tarafından yürütmek, Bakanlıkça sertifikalandırılan kişi ve kuruluşların yayım hizmeti sunmak, Üretim ve bilgilendirmenin her safhasını kayıt altına almak, Danışmanlık hizmeti alanlar ve sunanların desteklenmesini sağlamak, Tarımsal Yayım hizmetlerinin özelleştirilmesini sağlamak, İstihdamın arttırılmasına yardımcı olmak, Ürün çeşitliliği ve kalitenin arttırılmasını sağlamak, Kırsal yerleşimlerin 

Hakkımızda

NESİBE CAN 

2011 YILINDA KÂHTA MESLEK YÜKSEK OKULUNDA MEZUN OLDUM.

1,5 YIL KÂHTA’DA ÇELİKBİR TARIMSAL YAYIN VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİNDE ÇALIŞTIM

1 YIL KÂHTA’DA ÖZTÜRKBİR TARIMSAL YAYIN VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİNDE ÇALIŞTIM.

Serbest Tarım Danışmanı

Copyright © 2023 Can Tarım Danışmanlık. Yazılım Geliştirme: Pozitif Ajans