Ürünlerimiz

Darhane

Erişte

Tadına Doyum olmaz...

Detay

Darhane

Kıtır Ekmek

Nasıl Yapılır?

Detay

Darhane

Kuru Nohut

Bilmedikleriniz Ne Varsa...

Detay

Darhane 7/24 Online Hizmet Veriyor. Bizi +90 212 855 15 99
Telefon numarasından arayabilirsiniz.

Çalışmalarımız

Alanında uzman kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

Kaliteli ve Güleryüzlü Hizmet Sunuyoruz

+90 212 855 15 99
Darhane
Hakkımızda

Hakkımızda

Darhane Gıda, kurulduğu günden bu yana müşteri değil, dost kazanmak ve kazandığı dostların mutluluğunu, sağlığını, beslenmesini ve memnuniyetini her şeyden daha fazla önemsemek kavramlarını ilke edinmiştir. Bu ilkeden çıkılan yolda, sektörde gıda firmalarının öncüsü olmakla kalmayarak, hep aha iyi, daha nitelikli, daha kaliteli bir hizmet anlayışının çabasında olmayı sürdürmektedir. Ürünlerimiz, tamamen geleneksel yöntemlerle ve işinin ehli usta ellerde üretilen ürünlerle ''Darhane Gıda'' doğru, dürüst ve samimi iş yaklaşımı ile sektörde yerini almaktadır. Darhane Gıda olarak, ürünlerimizin hiç birinde kimyasal koruyucu ya da tatlandırıcı kullanmayarak gıda ürünlerimizle sağlıklı bir seçenek sunuyoruz.


Yüz yıllardan bu yana kimyasal katkı maddesi kullanılmadan, geleneksel doğal yöntemlerle tatlandırılan ve Uşak'ta yer alan köyümüzde üretilen ''Darhane'' marka ürünlerimiz, sofralara sağlıklı bir dokunuş yapıyor. Ürünlerimiz içerisinde ''darhane'' tarhanamız ise yöresel ürünlerin kendine özgü lezzetini taşıyor. Bundan sebeptir ki Uşak tarhanasının temsilini ve tanıtımını fahri bir görev haline getirmiş bulunuyoruz. Tarhananın yanı sıra üretimini de yaptığımız erişte ve fırınlanmış kıtır ekmeğimizle de bütün dikkatleri üzerimize çektiğimize inanıyoruz. Ürünlerimizin tamamı tam buğday unundan üretilmekte, geleneksel doğal yollarla fermente edilmekte ve üretiminde ekşi maya kullanılmaktadır. Ürünlerimiz mevsiminde yetişen tarla malzemeleriyle yapılmakta olup, kesinlikle sera malzemesi kullanılmamaktadır. Bundan dolayı da her yerde bulmak zordur. ''Doğallığın En Doğal Hali'' slagonuyla çıktığımız yolda doğal ürünler arasında en doğal olanının ''Darhane'' ürünleri olduğunu da iddia etmekten ve güvenle söylemekten çekinmiyoruz. Seçkin gıda şarkuterilerinde ve mağazalarında da bulabileceğiniz ürünlerimizle sağlıklı ve mutlu günler sizinle olsun.

BİZİ ARAYIN

Onlarca Müşteri

Müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı ürün satışlarımız devam etmektedir.

İşinde Lider

Çalışanlarımız alanlarında uzman. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.


Yeni Ürünler

Sürekli yeni lezzetler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve damak tadına önem veriyoruz. Sizi de yerimizde görmek isteriz.

Darhane, Doğallığın En Doğal Hali...

Sizi bu eşsiz lezzetleri keşfetmeye davet ediyoruz.

BİZİ ARAYIN