• +90 212 423 43 03
  • info@g3guvenlik.com.tr

G3 KORUMA VE GÜVENLİK HİZ. LTD. ŞTİ.


Daha güvenli bir bakış açısı.
Konusunda deneyimli çözüm ortaklarımızla, güvenliğin tüm safhalarında sizlere profesyonel çözümler üretir.

A.G.D. GRUP


Temizlik hizmetleri, Peyzaj Hizmetleri, Teknik Hizmetler

Site ve Konut Güvenliği


G3 GÜVENLİK yaşamınızı sürdürdüğünüz ikametğahlarınızda 7 gün 24 saat huzur içinde olmanızı, çocuklarınızın güvende oluşunun rahatlığını yaşatır.

Danışmanlık Çözümlerimiz


Tesis yönetiminde farklı disiplinlerin kesişme noktası olan ve tüm hizmet süreçlerini bir arada tutuyoruz.

İŞ ADAMLARI DERNEĞİ


G3 Güvenlik olarak katılım sağladık.

ALIŞ VERİŞ MERKEZİ GÜVENLİĞİ

A.V.M güvenliği, Değişen dünyada alışveriş tarzının büyük merkezlerde toplandığı günümüzde, suçlular gelişen teknoloji sayesinde, daha sofistike yöntem ve uygulamalarla geliştirebilmektedirler. 

DİKEY BİNALAR

Günümüz dünyasında insanların bir çok yaşam kolaylığını bir arada tutarak yaşayabileceği alanların başında gelen rezidanslar çok farklı ve o kadar da önemli bir güvenlik çemberi oluşumu içermektedir. 

ENDÜSTRİEL TESİSLER

Ülkemizde sanayi; üretimi doğrudan yönlendiren, başka bir deyişle, doğal kaynak kullanımını yöneten ve bu kullanım sonucunda, pazarı oluşturan koşulların önemli bir bölümünün denetimini elimde bulunduran faktör konumundadır. 

İNŞAAT VE ŞANTİYE GÜVENLİğİ

Fabrikalar, şantiyeler ve sanayi tesisleri stratejik önem taşıyan, potansiyel tehditlerin ve risk unsurlarının etkin olduğu bölgelerdir. Bu bölgelerin güvenliğinin sağlanmasında ekstra güvenlik önlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. 

SANAYİ VE ANTREPO GÜVENLİĞİ

Ülkemizde sanayi; üretimi doğrudan yönlendiren, başka bir deyişle, doğal kaynak kullanımını yöneten ve bu kullanım sonucunda, pazarı oluşturan koşulların önemli bir bölümünün denetimini elimde bulunduran faktör konumundadır. 

GEÇİCİ GÜVENLİK HİZMETLERİ

● Konserler

● Seminerler

● Fuarlar

● Kültür Sanat Etkinlikleri

● Spor Karşılaşmaları

● Açılış ve Davetler

● VIP Refakat Hizmetleri

Biz Kimiz?

G3 KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. olarak bugüne kadar birçok firmaya güvenlik ve danışma konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

 

25 Yıllık sektör deneyimimizle; 2017 yılı Haziran ayından beri hizmet veren firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her Güvenlik şirketinin reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor. 

G3 KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada İstanbul’daki benzer güvenlik şirketlerinden biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece şirket tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını, vereceğimiz hizmet kalitesi ile kendimizi ifade edeceğimizin bilincindeyiz.

DUYURULAR


En son duyurularımızı buradan takip edebilir, güncel kalabilirsiniz..

BİZİMLE ÇALIŞAN ONLARCA FİRMADAN YALNIZCA BAZILARI

Onlarca iş ortaklığımızdan istediğiniz sektörden istediğiniz tecrübeyi bulabileceğiniz referanslarımızı aşağıda görüntüleyebilirsiniz.