Hizmet Anlayışımız

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Hizmet Anlayışı

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak hizmet anlayışımızdır.

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Moda ve Teknoloji

Moda ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, bilgisayar destekli makinelerin yanı sıra üretime paralel olarak fason kesim ve dikim işlerinide yapıyoruz.

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Teknoloji ve İnsan Gücü

Teknoloji ve deneyimli insan gücünün birleşmesiyle meydana gelen üstün kaliteli ürünlerini başta Türkiye olmak üzere dünyada kendi sektöründe lider ve seçkin firmalara ihraç etme yolunda çalışmalarımıza başladık.

Tekstile Bakış Açımız...

Tekstil ve hazır giyim, sanayileşme sürecinin önemli yapı taşını oluşturan ve gelişmekte olan ülkelerin kalkınmasına ciddi katkılar sağlayan emek yoğun sektörlerin başında gelmektedir. Dünyada rekabetin en yoğun yaşandığı bu sektörde, kotaların kalkmasıyla hem arz hem de talep yönünde rekabet daha da keskin hale gelmiştir.

Bu çerçevede tekstil ve hazır giyimde markalaşma büyük önem arz etmeye başlamış, nitekim sektörün güç kaybetmesi soncunda bazı ülkelerin markalaşmaya yöneldikleri görülmüştür.

Duyurular

ÖZASLANLAR Olarak Kendimizi yeniledik...!

Daha İyi Üretim ve Pazarlama İçin Atölyelerimizi ve Kesimhanemizi birleştirdik. Mahmutpaşa - İSTANBUL'da da ilk mağazamızı hizmetinize açtık.

ÖGS ÖZASLANLAR (Özaslanlar Giyim Sanayi) adı altında hizmetine devam etmekle birlikte markamızı tescil ederek patentimizi aldık.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra web sayfamızıda yeniledik.
Katkılarından dolayı Web İşlerime Teşekkür ederiz.

  • ÖGS ÖZASLANLAR GİYİM SANAYİ ve TEKSTİL
  • ÖGS ÖZASLANLAR GİYİM SANAYİ ve TEKSTİL
  • ÖGS ÖZASLANLAR GİYİM SANAYİ ve TEKSTİL

ÖGS ÖZASLANLAR GİYİM SANAYİ
Daima "En İyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Kurulduğu Günden Bu Yana ÖGS ÖZASLANLAR...

ÖZASLANLAR
Özaslanlar Tekstil olarak 1992 yılında İstanbul'da başladığımız tekstil hayatına; modern makinelerle donatılmış tesisimizde bayan giyimine yönelik etek, çeket, gömlek, tunik, pantolon vs daha bir çok ürünün imalatını yapmakla beraber fason kesim, fason dikim işlerinide yapıyoruz. Bayan giyiminin yanı sıra erkek giyimine yönelik olarak tişört, gömlek, mont vs daha bir çok ürünün fason dikiminide kendi bünyemizde yapııyoruz.

Özaslanlar Tekstil olarak müşterilerimize; güvenle beklenen zamanda ve kalitede ürün teslimi için sipariş aldıktan sonra kesim, dikim, ilik, düğme, ütü ve paket aşamalarını iş akışını tamamen kendi bünyesimizde yapıp iş akışı boyunca tüm sorumluluğu üzerimize almaktayız.

ÖZASLANLAR Olarak Hedefimiz

Özaslanlar Tekstil olarak geçmişte geleceği görebilen, değişen dünyanın hızına ayak uydurabilen, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine göre teknolojisini yenileyen, yeni yatırımlar yapan, yenilikçi ve öncü bir fikrin eseri olarak kaliteli yapılanmanın bilinciyle Türkiye ve dünya için üretmekte, kalitemizi geleceğe taşıma gayretiyle yolumuza devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutan firmamız; faaliyetlerini kalite, istikrar ve güven prensiplerinden taviz vermeden sürdürüyoruz.

Modern hizmet anlayışımız, güçlü ve kaliteli üretim tesisimiz, konusunda deneyimli elemanlarımız, yenilikçi ve araştırmacı çalışmalarımız başarımızın en önemli payıdır.

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Hedefimiz

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Firma olarak bizimle çalışmak istiyorsanız İletişim sayfamızda her türlü iletişim bilgilerimiz yer almaktadır. İstediğiniz şekilde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kişisel olarak bizimle çalışmak istiyorsanız İnsan Kaynakları sayfamızdan İnsan Kaynakları Formumuzu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Birlikte Çalışalım