Anında Analiz ve Fiyat Teklifi Alın
 • Türkçe
 • English
 • French
 • Spanish
Bizi Arayın +90 541 870 25 32
Ücretsiz Saç Analizi Yaptırın! Doktorlarımız Size Bilgi Versin.
Turkey Hair Implanter Türkiye'nin En İyilerinden...
Neden Biz ?

2003 Yılında Herkesin Estetik Kaygılarına Daha uygun Fiyatlarla Son Verebilmesi İçin Kurulduk.

17 senedir Binlerce Yurtiçi Ve Yurtdışı Hastalarımıza Yüzündeki Gülümsemeyi Yeniden Kazandırmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz.

Sizinde Estetik Kaygılarınız Var ise Alanında Uzman Doktorlarımızdan En Sağlıklı Bilgiyi Almak İçin Yapmanız Gereken Tek Şey Bize Tek Tıkla Ulaşmak.

Turkey Hair Implanter Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor.
Ahmet Saylag

FUE tekniği ile 5500 greft saç ekimi yaptılar. Çok memnun kaldım, herkese tavsiye ediyorum Turkey Hair Implanter alanında çok başarılı. Teşekkürler.

Fırat Çelik

DHI tekniği ile 6000 greft saç ekimi yaptılar. Memnun kaldım, Turkey Haır Implanter ailesine çok teşekkür ederim.

Michael Chakie

İngiltere'den geldim, beni havalimanından karşıladır, kalacağım otele yerleştirdir. Operasyon hakkında görüştük ve 5000 greft saç ekimi yaptılar. Bana bu güveni sundukları için Turkey Hair Implanter ailesine çok teşekkür ederim.

Videolar

FUE
1500

Bize Ulaşın

DHI
1800

Bize Ulaşın

FUE + DHI
2000

Bize Ulaşın
Müşteri Memnuniyeti

FUE

DHI

FUE + DHI

FUE

Turkey Hair Implanter Çalışmaları
Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

FUE tekniğiyle yapılan saç ekimi 5500 Greft ekildi. İşlem tek seansta tamamlanmıştır.

FUE tekniğiyle yapılan saç ekimi 4000 Greft ekildi. İşlem tek seansta tamamlanmıştır.

FUE tekniğiyle yapılan saç ekimi 5000 Greft ekildi. İşlem tek seansta tamamlanmıştır.

DHI tekniği ile yapılan saç ekimi 4500 Greft ekildi. İşlem tek seansta tamamlanmıştır.

DHI tekniği ile yapılan saç ekimi 5000 Greft ekildi. İşlem tek seansta tamamlanmıştır.

DHI tekniği ile yapılan saç ekimi 6000 Greft ekildi. İşlem tek seansta tamamlanmıştır.

Safir FUE tekniği ile yapılan saç ekimi 6500 Greft ekildi. İşlem tek seansta tamamlanmıştır.

Safir FUE tekniği ile yapılan saç ekimi 6000 Greft ekildi. İşlem tek seansta tamamlanmıştır.

Safir FUE tekniği ile yapılan saç ekimi 5500 Greft ekildi. İşlem tek seansta tamamlanmıştır.

Neden Turkey Hair Implatenter

17 senedir Binlerce Yurtiçi Ve Yurtdışı Hastalarımıza Yüzündeki Gülümsemeyi Yeniden Kazandırmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz.

Çalışmalarımızı Alanlarımız Nelerdir?
 • 01
  Saç Ekimi

  Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yöntemidir. Saç kökünün artık aktif olmadığı, saçsızlığın oluştuğu alanlara sağlıklı saç köklerinin mikro cerrahi yöntemlerle nakledilmesi işlemine saç ekimi adı verilmektedir. Saç ekiminde dökülen bölgeye, hastanın kendi sağlıklı saçları eklenmektedir. Saç ekimi tamamen kişiye özel planlanır ve uygulanır. Saç ekimi operasyonuyla hastanın genellikle ense bölgesindeki dökülmeye dirençli saç kökleri toplanır ve seyrelme olan ya da tamamen dökülmüş olan kısımlarda açılan kanallara ekilir. Amaç; baş bölgesinde ekim yapıldığı belli olmayacak doğallıkta, kalıcı bir şekilde saçlı görünüm kazandırmaktır. Saç ekim işlemi aslında küçük bir cerrahi operasyondur. Bu nedenle uzman ve bu konuda deneyimli doktorlar ve ekip tarafından hastane ortamında yapılması en güvenli yoldur. Saç ekimi uygulaması ile kişiye kendi saçları hiç dökülmemiş gibi kalıcı olarak kazandırılmaktadır. Saç ekiminde amacımız; kişiye modern tıbbi uygulamalarla konforlu bir şekilde doğal saçlı görünümü tekrar sağlamaktır.

 • 02
  Meme Büyütme

  Göğüs büyütme operasyonu, kadın göğüs boyutunun şeklini ve dolgunluğunu artırmak için yapılır. Meme büyütme ameliyatsız olarak da gerçekleştirilebilir. Ameliyatsız göğüs büyütme yollarından biri Aquafilling olarak adlandırılan yeni nesil vücut dolgusudur. Yapılan göğüs büyütme, ameliyat korkusu yaşayan ve narkoz almak istemeyen kişilere uygulanır. Günlük yaşantısına çok hızlı şekilde dönmek isteyenler, yara izi kalmasını istemeyen kişiler, cerrahi operasyon yerine farklı yöntemleri denemektedir. Ameliyatsız göğüs büyütme yaptıranlar, aquafilling dolgu yöntemini tercih etmektedir. Aquafilling dolgu yöntemi; meme altından girilerek, özel uçlu iğne kanüller ile Aquafilling dolgu maddesi enjekte edilerek yapılmaktadır.

 • 03
  Zirkonyum (Diş Kaplama) Tedavisi

  Zirkonyum diş kaplaması, diş hekimliğinin temel gereksinimleri olan estetik, doku uyumu, sağlamlık ve doğallık alanında günümüze kadar ulaşılmış olan en yüksek kaliteye sahip üründür. Zirkonyum alt yapı doğada bulunan ve daha kolay anlaşılır haliyle ”granitler” gibi çıkarılan beyaz metaldir. Dolayısıyla günümüzde de halen ağırlıkla uygulanan metal destekli ya da metal altyapılı porselenlerden farkı olarak alt yapısı beyaz renkli porselenler elde edilir. Ayrıca normal metalden baskı ve gerilme kuvvetlerine karşı çok daha dayanıklı oluşu, özellikle ısırma ezme gibi hem yatay hem de dikey kuvvetlerin çokça uygulandığı ağız ortamı için mükemmel bir alternatiftir. Zirkonyum alt yapılı porselenleri hem ön dişlerde kullanabilecek kadar estetik olmaları, hem de arka dişlerde kullanılabilecek kadar sağlam olmaları sebebiyle güvenle tercih edilmekteyiz. Zirkonyumla yapılan tedaviler kişilerin yaşam kalitesini artırmaktadır.

 • 04
  Gülüş Tasarımı

  Artık her bireyin kendi yüz şekline, dudak yapısına, yaşına, ten rengine kadar dikkat edilerek hem doğal hem de estetik bir gülümseme yaratabilmek en önemli hedeflerden biri haline gelmiştir. Bu amaçla da “Gülüş Tasarımı” kavramı ortaya çıkmıştır. Gülüş tasarımında ayrıca şu kriterler de önemlidir.
  HORİZONTAL SİMETRİ: İki gözbebegi arasından geçen hayali çizgi ile, köpek dişlerinin kesici köşeleri arasından geçen hayali çizgi birbirne paralel olmalıdır.
  VERTİKAL SİMETRİ :Yüzün tam ortadan ikiye bölen hayali bir çizgi çizecek olursak bu çizgi tam iki gözün, burnun ve çenenin ostasından geçmeli ve iki ön kesici dişlerin orta hattından da geçerek ön iki dişin birbiri ile ayna görüntüsü oluşturmasını sağlamalı.

 • 05
  Rynoplasthy Nedir?

  Yüz, ilk bakışta insanın en çok göze çarpan bölgesi olmakla birlikte bu bölgede bulunan şekil bozukluklarının düzeltilmesi estetik ve psikolojik açıdan oldukça önemlidir. Tıp alanında uygulanan tekniklerin gelişmesi ve yenilikçi yöntemlerin uygulanması sayesinde burun estetiğine ilişkin burun ameliyatı günümüz koşullarında geçmişe oranla çok daha basit operasyonlar şeklinde gerçekleştirilebilir. Rinoplasti olarak adlandırılan burun estetiği uygulamaları, hem estetik beklentilerle hem de sağlık açısından önemli bir gereklilik olabilir. Bölgedeki bozukluğun estetik operasyon ile ortadan kaldırılması sonucunda kişi hem daha sağlıklı bir şekilde soluk alıp verebilir hem de istediği görünümdeki buruna sahip olabilir

 • 06
  Liposuction (Yağ Aldırma)

  Liposuction vücudun belli bölgelerinde toplanan yağları cerrahi operasyon ile vakumlayarak yağ alma işlemidir. Liposuction, yani yağ aldırma işlemi bir zayıflama ve obezite tedavisi değil, vücut şekillendirme yöntemidir.Yağlanan bölgeler cinsiyete göre farklılık gösterebilir. Erkeklerde çoğunlukla karın ve göbek çevresinde, kadınlarda ise bel ve basen bölgelerinde yağlanma görülür. Bu genetik bir durumdur. Yağ aldırma bu bölgelerdeki yağ depolarını gidermenin etkili bir yoludur.Liposuction sadece bel ve basen bölgelerine değil, yağlanma görülen her bölgeye uygulanabilir. (göbek, kalça, ayak bilekleri, çene altı, sırt, üst kollar, memeler, bacaklar, diz içi gibi…) Liposuction çoğunlukla genel anestezi altında uygulanır. Küçük kesiler atılarak yağ depolarındaki yağların kanüller aracılığıyla vakumlanması sağlanır. Ameliyat süresi operasyon yapılacak bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ameliyat sonrası hasta aynı gün taburcu edilebilir.

Saç Ekimi Kliniğimiz
Barınma ve Otel
Galeri
Ücretsiz Saç Analizi!
ÜCretsiz Saç Analizi Yaptırın! Doktorlarımız Tarafından Özel Konsültasyon
Bize Ulaşın
D100, Çelebi Mehmet Sk. 33A, Marmara Park Avm 34515 Esenyurt/İstanbul